محلول شوره زدا ECS – کوپل شیمی سپاهان
شوره زدا ، شوره سولفاتی ، شوره کربناتی ، شوره نیتراتی ، شوره کلروی ، شوره ساختمانی ، کلسیم کلرید ، آبگریز کننده ، آبگریزی ، آببندی ، نمک سولفاتی ، کلرید کلسیم
16575
rtl,page-template-default,page,page-id-16575,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
محلول شوره زدا COUPCLEAN® ECS

محلول شوره زدا ECS به عنوان یک ماده پاك کننده شوره برای انواع سطوح ساختمانی است. این محصول با قدرت شوره زدایی بالا برای از بین بردن انواع شوره های سولفاتی و کربناتی بر روی نماهای ساختمانی به ویژه سطوح آجری استفاده می شود.

این محصول بسیارقوی بوده و باید با توجه به میزان شوره و آلودگی سطح با 5 تا 7 برابر آب رقیق شده و سپس بر روی سطح پاشیده شود.

شوره زدا
مشخصات فیزیکی
کاربرد این محصول

کاربرد محلول شوره زدا ECS:

از این محلول برای شوره زدایی کردن انواع نماها و سطوح آجری و انواع سطوح سنگی و پاک کردن انواع سطوح ساختمانی استفاده می شود.

مزایای این محصول

از مزایای محلول شوره زدا ECS می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بسیار قوی و دارای عملکرد بسیار خوب
  • قیمت بسیار مناسب
  • عدم آسیب به سطح در صورت استفاده صحیح
مراحل انجام کار
  • ابتدا باتوجه به میزان شوره و آلودگی سطح محلول را با 5 تا 7 برابر آب رقیق شده و سپس بر روی سطح پاشیده شود.
  • بعد ازگذشت 5 الی 10 دقیقه سطح آغشته به محلول شسته شود در صورت نیاز این مرحله دوباره تکرار شود تا سطح به طور کامل تمیز گردد.
  • قبل از اجرای شوره زدا بهتر است که سطح مرطوب شده باشد.
تجهیزات موردنیاز

این محصول می تواند به وسیله تلمبه فشار پایین (تلمبه سمپاشی کاملاً پلاستیکی) و یا برس روی سطح اعمال شود.

نکات مهم در اجرای کار

نکات مهم در اجرای کار با محلول COUPCLEAN® ECS

  1. جهت اسپری کردن محلول COUPCLEAN® ECS  می توانید به وسیله تلمبه فشار پایین (تلمبه سمپاشی کاملاًپلاستیکی) و یا برس روی سطح اعمال شود. قبل از اجرای شوره زدا بهتر است که سطح مرطوب شده باشد.
  2. اسپری کردن و استفاده از محلول COUPCLEAN® ECS به دلیل اسیدي بودن حتما باید از لوازم کاملا پلاستیکی براي جابجایی، نگهداري و پاشش آن بر روی سطح استفاده شود.
  3. جهت نگهداری محلول  COUPCLEAN® ECS به علت اسیدی بودن این محصول و انجام واکنش با فلزات در ظروف از جنس آهن، آلومینیوم، مس، برنج، روی و یا ظروف گالوانیزه ذخیره نگردد.
روش نگهداری

در ظرف اصلی و در حالت پلمپ شده در محیط خشک و کم نور و در دمای  30- 15 درجه سانتی گراد نگهداری گردد.  درصورت تماس این محصول با پوست باید سریعاً با آب شسته شود و در صورت بلع به پزشک مراجعه شود.

این محلول فاقد مواد تبخیر پذیر خطرناک و همچنین غیرقابل اشتعال است. به علت اسیدی بودن این محصول و انجام واکنش با فلزات در ظروف از جنس آهن، آلومینیوم، مس، برنج، روی و یا ظروف گالوانیزه ذخیره نگردد.

بسته بندی

این محصول به صورت ظرف های یک کیلوئی و 4 کیلوئی و گالن های 20 کیلوئی (بسته به درخواست مشتری) به بازار ارائه می شود.