سخت کننده‌ های بتن پایه لیتیومی

سیلر بتن COUPSYL®LS-SEALER

از سیلر بتن جذبی کوپسیل  COUPSYL®LS-SEALER برای افزایش نفوذ ناپذیری، براقیت و درخشنده کردن بیشتر، آب بندی و ضد گرد و غبار کردن انواع سطوح بتنی مانند کفپوش‌ های بتنی ، موزاییکی و بتن سخت و کف های بتنی دکوراتیو و بتن استامپی استفاده می شود. همچنین در زیباسازی ظاهری بتن نقش موثری دارد. این محصول به راحتی و بدون نیاز به اجرای هیچگونه لایه جدید می تواند با نفوذ در سطح بتن و واکنش با آن نفوذپذیری آن را هم شدیدا کاهش بدهند و براقیت سطح را افزایش می‌دهد.

این محصول در بازار به عنوان ضد آب کننده بتن ، بتن سیلر ، مایع براق کننده و ضد گرد و غبار کننده سطوح بتنی نیز شناخته می شود.

سیلر بتن

مشخصات فیزیکی و شیمیایی

موارد مصرف و کاربردهای سیلر بتن LS-SEALER

با توجه به مات و کدر بودن رنگ های سطوح بتنی و سیمانی و همچنین وجود خلل و فرج موجود در سطوح مذکور و ایجاد گرد و غبار استفاده از بتن سیلر نفوذگر کوپسیل بر روی انواع سطوح کفسازی بتنی و سیمانی توصیه می گردد.

همچنین از سیلر کوپسیل جهت پوشش کف های بتنی دکوراتیو و بتن استامپی نیز استفاده می شود.

همچنین از سیلر جذبی کوپسیل در کارخانجات خودرو سازی ، قطعه سازی ، صنایع غذایی ، صنایع لبنی و وابسته ، صنایع بسته بندی ، صنایع نفت و گاز پتروشیمی ، صنایع ریخته گری ، نورد لوله ، صنایع سنگین ، نیروگاهها ، کشتارگاهها ، سرد خانه ها ، بیمارستانها ، محوطه سازی ، پارکینگ های طبقاتی و … استفاده می شود.

ویژگی‌ها ومزایای سیلر بتن LS-SEALER

یکی از مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد سیلر نفوذگر کوپسیل جذبی بودن و قدرت نفوذ بالای آن است. این ویژگی ها این امکان را ایجاد می کند که بتوان انواع سطوح بتنی قدیمی و جدید را بدون نیاز به افزایش ضخامت سطح و ایجاد لایه و فیلم آن ها براق و نفوذناپذیر کرد.

عدم جذب روغن، آب و نظافت آسان آن سطح

بی رنگ و دارای قیمتی بسیار مناسب

جلوگیری از ایجاد گرد و غبار

عدم ایجاد لغزندگی در سطح

اجرای بسیار راحت با سرعت بالا

ایجاد براقیت برای سطوح بتنی

روش نگهداری

بتن سیلر کوپسیل در دمای 10 الی 35 + درجه سانتی گراد نگهداری می شود.

بسته‌بندی و حمل و نقل

سیلر کوپسیل  COUPSYL®LS-SEALER در ظرف های یک لیتری و 4 لیتری و گالن های 20 لیتری به بازار عرضه می شود.

امتیازات
۲۱ خرداد, ۱۳۹۹
سیلر بتن

سیلر بتن LS-SEALER

سیلر بتن COUPSYL®LS-SEALER از سیلر بتن جذبی کوپسیل  COUPSYL®LS-SEALER برای افزایش نفوذ ناپذیری، براقیت و درخشنده کردن بیشتر، آب بندی و ضد گرد و غبار کردن […]
۲۹ آذر, ۱۳۹۶
مایع سخت کننده سطح بتن

مایع سخت کننده سطح بتن LS-HARDENER

مایع سخت کننده سطح بتن پایه لیتیومی COUPSYL® LS-HARDENER مایع سخت و براق کننده سطح بتن پایه لیتیومی با نام تجاری و برند  COUPSYL® LS-HARDENER به […]
۲۸ آذر, ۱۳۹۶
مایع متراکم کننده سطح بتن کوپسیل

مایع متراکم کننده سطح بتن LS-DENSIFIER

مایع متراکم کننده سطح بتن پایه لیتیومی COUPSYL®LS-DENSIFIER مایع متراکم و سخت کننده سطح بتن پایه لیتیومی با برند و نام تجاری COUPSYL®LS-DENSIFIER به صورت بی‌رنگ، […]
سوال خود را بپرسید
فارسی
پشتیبانی مشاوره آنلاین