آب‌گریز کننده‌ نانو سیلیکونی WRS – کوپل شیمی سپاهان
آبگریز کننده ، ضد شوره ، آبگریز کننده سیلیکوناتی ، متیل سیلیکونات ، خود تمیز شونده ، COUPSYL® WRS 42 ، تلمبه ، سیلیکونات ، آب گریز ، آب پایه ، نما ، نمای ساختمان ، سطوح بتنی ، سطوح ساختمانی ، ضد قارچ ، شوره ، غبار ، آبگریزی
16389
rtl,page-template-default,page,page-id-16389,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
آب‌گریز کننده‌ نانو سیلیکونی COUPSYL® WRS

COUPSYL® WRS یا آب‌گریز کننده‌ نانو سیلیکونی WRS یک ماده‌ی نانو آب‌گریز کننده نمای ساختمان است. این ماده قابلیت نفوذ در سطوح ساختمانی را دارد و می‌تواند از نفوذ آب و ایجاد شوره بر روی انواع نماهای ساختمانی جلوگیری کند.

COUPSYL® WRS می‌تواند جهت آب‌گریز کردن انواع سطوح ساختمانی، خصوصا سطوح آجری و گچی استفاده گردد. همچنین این محصول به دلیل داشتن خاصیت آب‌گریزی بالا باعث ایجاد خاصیت خود تمیز شوندگی بر روی نماهای ساختمانی می‌شود.

اب گریز کننده wrs
مشخصات فیزیکی
ویژگی‌ها و مزایا

ویژگی ها و مزایای آب‌گریز کننده‌ نانو سیلیکونی WRS شامل:

  • قدرت نفوذ از 5 تا 10 میلی‌متر در بتن، گچ، آجر و …
  • آب پایه بودن و به همراه نداشتن مواد شیمیایی و حلال‌های نفتی سمی
  • ایجاد خاصیت خود تمیز شوندگی
  • پایدار در شرایط آب و هوایی مختلف
  • اجرای بسیار آسان
موارد مصرف

از کاربردهای آب‌گریز کننده‌ نانو سیلیکونی WRS می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد شوره کردن بتن، انواع سنگ اعم از تراورتن تا سنگ گوهره، مرمریت، گرانیت رگه‌دار، انواع آجر، انواع موزاییک و …
  • آب‌گریز کننده سطوح بتنی، سیمانی، آجری، چوب و کلیه مصالح ساختمانی
  • آب‌گریز کننده نماهای ساختمانی، بندکشی سیمانی آجر و کاشی – سرامیک
  • غبار گریز و ضد غبار کننده سطوح بتنی کهنه
  • جلوگیری از رشد قارچ، خزه و گلسنگ بر روی سطح
روش و ابزارهای مصرف

این محصول قبل از استفاده باید به وسیله آب مقطر به نسبت 1 به 15 رقیق گردد. بعد به وسیله تلمبه فشار پایین (تلمبه سم پاشی) و یا برس روی سطح اعمال شود. ( جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل دستورالعمل استفاده این محصول مراجعه شود)

خطرات و محدودیت‌ها

به دلیل آب‌گریز شدن سطوحی که این مواد بر روی آن‌ها اعمال‌شده است اجرای پوشش‌های آب پایه امکان‌پذیر نیست.

روش نگهداری

در ظرف اصلی و در حالت پلمپ شده در محیط خشک و کم‌نور و در دمای 5-30 درجه سانتی‌گراد نگهداری گردد. در صورت تماس این محصول با پوست باید سریعاً با آب شسته شود. و در صورت بلع به پزشک مراجعه شود. این محلول فاقد مواد تبخیر پذیر خطرناک و همچنین غیرقابل اشتعال است. به علت واکنش با فلزات در ظروف از جنس آلومینیوم، مس، برنج، روی و یا ظروف گالوانیزه ذخیره نگردد.

بسته‌بندی و حمل و نقل

این محصول در ظروف 1 لیتری و 20 لیتری ارائه می‌شود. به دلیل جذب دی‌اکسید کربن جو توسط این ماده حتماً باید این محصول در ظروف اصلی و به صورت پلمپ نگهداری شود.