کوپل شیمی سپاهان | ضد آب کننده چوب و سیلر چوب
پرایمر سیلیکاتی ، ضد آب کننده چوب ، حلال پایه ، نفوذناپذیری ، ضد آب ، آنتی باکتریال ، نانو سیلیکات ، سیلر چوب
16386
rtl,page-template-default,page,page-id-16386,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
پرایمر ضد آب کننده چوب COUPSYL® WSP

پرایمر ضد آب کننده چوب یک ماده ضد آب کننده حلال پایه است. این ماده با نفوذ در سطوح چوبی و واکنش با سلولز چوب در حضور رطوبت محیط بدون هیچ‌گونه تغییر در رنگ و ظاهر چوب می‌تواند سطوح چوبی را ضد آب کند.

photo_2018-01-27_16-50-01
مشخصات فیزیکی
ویژگی‌ها و مزایا
  • دوام و ماندگاری بالا
  • عدم تخریب بافت چوب به دلیل خنثی بودن به لحاظ شیمیایی
  • محافظت از چوب در برابر عوامل میکروبی و بیولوژیکی
موارد مصرف
  • ضد آب کردن انواع چوب
  • ضد آب کننده سطوح چوبی و کلیه مصنوعات چوبی
روش و ابزارهای مصرف

این محصول را باید به نسبت 1 به 19 با تینر رقیق کرده سپس بر روی سطح چوب به وسیله اسپری و یا برس اعمال کرد. ( جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل دستورالعمل استفاده این محصول مراجعه شود)

خطرات و محدودیت‌ها

بخارات حاصل از این ماده سمی می‌باشد و در حین استفاده باید از لوازم ایمنی مانند ماسک و عینک و دستکش استفاده گردد.

روش نگهداری

در ظرف اصلی و در حالت پلمپ شده در محیط خشک و کم‌نور و در دمای 40-15 درجه سانتی‌گراد نگهداری گردد. در صورت تماس این محصول با پوست باید سریعاً با آب شسته شود. و در صورت بلع به پزشک مراجعه شود. این ماده قابل اشتعال بوده و بخارات آن سمی است.

بسته‌بندی و حمل و نقل

این محصول در بشکه‌های پلاستیکی 20 کیلوگرمی ارائه می‌شود. به دلیل حلال پایه بودن این محصول باید از مخلوط کردن با آب و یا تماس با رطوبت اجتناب کرد.