کوپل شیمی سپاهان | پرایمر سیلیکاتی نفوذگر
لیتیم سیلیکات ، سیلیکات لیتیوم ، پرایمر سیلیکاتی ، کوپسیل ، بتن براق ، سایش ، کفپوش بتنی ، کوپل شیمی سپاهان ، نفوذناپذیر ، فشار منفی ، سوپر بتن ، پرایمر نفوذگر
16738
rtl,page-template-default,page,page-id-16738,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
پرایمر های سیلیکاتی نفوذگر بسیار ساده ، بسیار مؤثر

پرایمرهای سیلیکاتی نفوذگر به صورت محلول آبی، بی رنگ، شفاف و کاملا معدنی می باشند که به عنوان پرایمر نفوذگر در انواع سطوح ساختمانی مینرالی نظیر سیمان و بتن , گچ , آجر , موزائیک و … شناخته می شود .

خواص منحصر بفرد ، قیمت تمام شده پائین , بهداشتی و بی خطر بودن و تنوع محلول های آن با خواص گوناگون و سهولت مصرف آنها باعث شده تا مصرف این مواد در بسیاری نقاط دنیا برای پوشش و حفاظت سطوح ساختمانی مختلف به سرعت گسترش یابد . در ایران نیز دسترسی به تولید مرغوب و کیفی داخلی به مدد صنایع کشور آمده است .

photo_2018-01-27_16-31-26
photo_2018-01-27_12-58-57
گزارش فنی پرایمرهای سیلیکاتی نفوذگر کوپسیل

الف ) معرفی و مکانیزم عمل

  • پرایمرهای سیلیکاتی نفوذگر شرکت کوپل شیمی سپاهان بر پایه سیلیکات ، به صورت محلول آبی، بی رنگ، شفاف و کاملا معدنی می باشند.
  • پرایمر کوپسیل به عنوان پرایمر نفوذگر در انواع سطوح ساختمانی مینرالی نظیر سیمان و بتن , گچ , آجر , موزائیک و … شناخته می شود .