کوپل شیمی سپاهان | چربی گیر و چربی زدا
محلول چربی گیر ، چربی زدا ، چربی گیر خنثی ، پاک کننده ، پاک کننده اسیدی ، پاک کننده قلیایی ، چربی گیر مایع ، پاک کننده گی
16588
rtl,page-template-default,page,page-id-16588,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
محلول چربی گیر COUPCLEAN® GCS

COUPCLEAN® GCS یک محلول چربی زدا خنثی می باشد. این محصول قدرت چربی زدایی بالایی داشته و مناسب جهت زدودن چربی ها و روغن ها از روی کلیه سطوح ساختمانی و فلزی می باشد. همچنین به دلیل pH  نزدیک به 7 این محصول هیچگونه آسیبی به سطح نمی رساند.

terrazzo-flooring-restoration-on-floor-within-1000-images-about-diy-pinterest-13
terrazzo-flooring-restoration-on-floor-within-1000-images-about-diy-pinterest-13
aid215182-v4-900px-Acid-Stain-Concrete-Step-5-Version-2
انواع پاک کننده ها

1-پاک کننده اسیدی : اغلب برای حذف شوره به کار می روند.
2-پاک کننده خنثی : شامل انواع دترجنت ها و چربی گیرها مانند تری سدیم فسفات می باشند.
3-پاک کننده قلیایی : اغلب برای از بین بردن روغن ها و چربی ها استفاده می شوند.
پاک کننده قلیایی بیشتر جهت خلاص شدن از لکه سخت مانند روغن، گریس، و یا دیگر سخت برای حذف لکه های هیدروکربنی استفاده می شود. این پاک کننده به دلیل بالا بودن میزان قلیایی در شکستن چربی ها و روغن ها بسیار موثر است. پاک کننده قلیایی بهترین نتایج را برای پاک کردن سطح دارند.
در هنگام استفاده از این نوع پاک کننده ها باید به این نکته توجه کرد که زمان کافی برای واکنش قلیا با روغن ها و چربی ها و حذف چربی و لکه در نظر گرفته شود. بسته به اینکه لکه روغنی چقدر بزرگ باشد و تا چه حد در بتن نفوذ کرده باشد، شما نیاز به اعمال چند باره این پاک کننده دارید تا به طور کامل لکه از بین برود. برای هر بار استفاده یک زمان حدود 3 ساعت نیاز هست.